Оголошення про проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для визначення вартості майна, з метою продовження договору оренди вбудованого нежитлового приміщення за адресою: м. Тульчин, вул. Незалежності,2г.

Дата: 02.08.2019 08:14

Фото без опису

Тульчинська міська рада оголошує конкурсний відбір  суб’єктів оціночної діяльності для визначення вартості майна, з метою продовження договору оренди вбудованого нежитлового приміщення за адресою: м. Тульчин, вул. Незалежності,2г.

Організатор конкурсу:  Тульчинська міська рада  23600 Вінницька обл.,  м. Тульчин, вул. М. Леонтовича, 1.

Інформація про особу, уповноважену здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:

Бояр В.В. - начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Тульчинської міської ради тел. (04335) 2-26-03.

Конкур відбудеться 27 серпня 2019 року  в 1000 годин за адресою: 23600, м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича,1, в приміщенні Тульчинської міської ради.

Інформація про об'єкт оцінки (додаток 1).

Кінцевий термін подання документів:  19 серпня 2019 року.

Строк виконання робіт: 14 робочих днів з дня оголошення результатів конкурсу.

Перелік підтвердних документів, які подаються на розгляд комісії (додаток 3,додаток 4).

Вимоги до учасників конкурсу (додаток 2).

Замовник оцінки: Тульчинська міська рада.

Платник робіт з оцінки: Акціонерне товариство «Оператор газорозподільної системи «Вінницягаз».

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті із поміткою «На конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності». На конверті слід також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.

Пропозиція щодо ціни надання послуг з оцінки подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом.

Інформацію про об’єкт оцінки, перелік підтвердних документів, які подаються на розгляд комісії, вимоги до учасників конкурсу наведено в документації, яку розміщено на офіційному вебсайті  Тульчинської міської ради .

Конкурсна комісія знаходиться за адресою: 23600, м. Тульчин, вулиця Миколи Леонтовича, 1.

Телефон для довідок: (04335) 2-26-03.

E-mail:radatulchin@gmail.com.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)