ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ГЕПАТИТОМ

Дата: 29.07.2019 14:18

Щорічно 28 липня в багатьох країнах проводиться Всесвітній день боротьби з гепатитом. У 2011 році Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) внесла цю дату у свій календар, таким чином Всесвітній день боротьби з гепатитом отримав офіційний статус. В цей день рекомендують проводити просвітницькі акції, розповідаюти людям про вірусні гепатити і захворюваннях, до яких вони призводять.

Напередодні Всесвітнього Дня боротьби з гепатитом 26 липня 2019 року працівники Тульчинського районного відділу філії «Центру пробації» у Вінницькій області прослухали лекції на тему «Профілактика соціально-небезпечних захворювань.

Гепатити», яку організувала завідувачка інфекційного відділення Тульчинської районної лікарні Валентина Баланова.
Метою даного заходу було підвищення обізнаності працівників органу пробації про симптоми, методи діагностики, профілактики та лікування гепатитів, особливо групи В і С, а також надання підтримки громадянам на обліку пробації, що живуть з гепатитом В і С.

Наприкінці заходу присутні отримали буклети, які містять більш детальну інформацію, де саме можна звернутись для проходження безкоштовного обстеження.

Тульчинський районний відділ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)