Взаємозв’язок доньки та матері

Дата: 26.06.2019 17:21

25 червня працівники Тульчинського районного відділу з неповнолітньою громадянкою на обліку пробації провели бесіду профілактичного характеру на тему «Відносини між матір’ю та донькою» в ході якої засудженій було роз’яснено про стосунки між матір'ю й донькою.
Особливо дана проблема загострюється в підлітковий період, коли дівчатка відвертаються від своїх матерів і зближуються із друзями. Матері намагаються подолати неприйняття доньок, при цьому відчайдушно
докладають зусиль, аби захистити їх від болю, якого вони самі, можливо, зазнали в підлітковому віці. Іноді спілкування між ними зовсім припиняється, а разом з тим і чітке розуміння того, що відбувається в житті
кожної.
Найперший і головний метод який був розкритий при подолання конфліктів між членами родини це усвідомити проблему, не ховатися від неї а йти на компроміси.
На завершення бесіди засудженій була надана порада проте, що потрібно говорити один з одним, бути уважнішим до членів сім’ї та їх інтересів, і тоді вас обійдуть стороною сімейні конфлікти та способи їх вирішення не знадобляться.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)