Громадський діалог

Дата: 13.06.2019 09:03

12 червня у центральній бібліотеці відбувся Громадський діалог, де було підведено підсумки проекту «Розбудова Тульчинської ОТГ з середини». Навчання тривали півроку і були проведені експертами Асоціації агенції регіонального розвитку України за підтримки Тульчинського міського голови Валерія Весняного та Лариси Білозір, голови громадської організації «Життя та розвиток громад».

За період навчання охопив 18 тренінгових днів, за цей час 96 осіб брали участь у тренінгах. Серед досягнень варто зазначити, що створено 4 громадських організації та мультиплікаційні проекти. Зокрема розроблено 37 проектів, 18 з яких направлено на конкурси різних напрямів та рівнів, один із проектів уже переміг у 16 обласному конкурсі розвитку громад. Команди готують 9 проектів до участь у конкурсі «Село кроки до розвитку».

За період навчання актив громади дізнався методологію аналізу проблем та прийняття рішень для їх вирішення, навчився створювати соціальні проекти та будувати бізнес-моделі. Учасники навчання відмітили, що тренінги були корисними та змістовними. Всім учасникам вручено сертифікати про участь у програмі, а меценатам – подяки.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)