Змінюючи себе, ми змінюємо Україну

Дата: 16.05.2019 08:09

15 травня 2019 року учні 8 класів Тульчинської ЗШ I-III ступенів №1 школи мали  можливість дистанційно долучитися до Всеукраїнського відкритого онлайн-уроку «Європа починається з тебе», присвяченого святкуванню  Дня Європи в Україні .

Учасники: Еміне Джапарова - перша заступниця міністра інформаційної політики України;  Іванна Климпуш-Цинцадзе - віце-прем’єр міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції; Майкл Щур - український тележурналіст, актор, сценарист і музикант.

Захід спрямований на популяризацію європейських демократичних цінностей та європейської інтеграції серед учнів, формування «європейської свідомості» та відчуття «громадянина Європи», усвідомлення серед молодих українців своєї приналежності до Європи.

“Ми вперше робимо такий урок, уперше маємо таку кількість партнерів по всій Україні і будемо сьогодні говорити про Європу, про Європейський Союз, про цінності, про звички, про мрії”, - зазначила перед початком уроку віце-прем’єр міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Україна протягом століть належала до європейської сім’ї народів, проте потім і кілька століть поспіль нам намагалися нав’язати іншу ідентичність.

“І сьогодні, повертаючись до своїх витоків, до свого розуміння, хто ми є, необхідно себе повернути на ментальну, культурну, історичну мапу європейської цивілізації”, - в цьому переконались учні –учасники онлайн-уроку.