Експерти Світового Банку оцінили План місцевого економічного розвитку Тульчинської ОТГ на "Відмінно"

Дата: 10.05.2019 10:39

Фото без описуРаді повідомити, що «План місцевого економічного розвитку Тульчинської міської  ОТГ» отримав найвищу оцінку експертів Світового Банку із відзнакою «Відмінно» План розроблено робочою групою за підтримки Ініціативи Європейської комісії «Мери за економічне зростання» та розглянуто експертами Світового Банку, які вважають, що план відмінно відповідає принципам вищезазначеної Ініціативи Європейської комісії. Експерти Світового банку у аналізі зазначили: «Загалом, це дуже гарний план із сильною економічною оцінкою. Дуже якісний документ з досить невеликої громади з потужним потенціалом, інноваційним і креативним баченням, порівняльними перевагами в різних секторах, особливо в аграрному та туризмі. Високо цінується готовність громади показати відкриту, чесну і самокритичну оцінку того, що не досконало працює і як це можна вирішити - хороший приклад для інших муніципалітетів.»