УВАГА! РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА ВСЕУКРАЇНСЬКУ КОНФЕРЕНЦІЮ «КУЛЬТУРА І КРЕАТИВНІ ІНДУСТРІЇ ЯК ОСНОВА РОЗУМНОЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ МАЛОЇ ТЕРИТОРІЇ»

Дата: 02.05.2019 15:11

Фото без описуУкраїнський центр культурних досліджень у співпраці з Інститутом культурної політики та Тульчинською міською об’єднаною територіальною громадою оголошує відкриту рєстрацію на 3-ю науково-практичну всеукраїнську конференцію «Культура і креативні індустрії як основа розумної стратегії розвитку малої території» (6 – 7 червня 2019 року у м. Тульчин, Вінницька обл.)

В конференції беруть участь європейські експерти, зокрема Міхаль Асам, голова громади Пайтінг (Німеччина), який на прикладі власної громади презентує практичні кейси з трансформації історічного міста.

На конференцію запрошуються міські голови (або профільні заступники) малих міст України, голови ОТГ, сільських та селищних рад.

Обов’язкова реєстрація на конференцію відкрита до 21.00 24 травня 2019 року за посиланням  (кількість місць обмежена)

Вам необхідно заповнити анкету учасника (за посиланням) та підготувати коротку презентацію (2-3 слайди) українською та англійською мовою про історичний об’єкт; об’єкт, або елемент нематеріальної культурної спадщини який розташований на території міста, громади, села, селища. Презентацію надіслати на електронну адресу cultur@ukr.net одночасно з реєстрацією.  (презентація та анкета мають бути надіслані з однієї електронної адреси)

Після опрацювання анкет та презентацій на Вашу адресу буде відправлено підтвердження від організаторів конференції.

Початок роботи конференції об 11.30

Запрошені учасники конференції будуть проживати в готелі м. Вінниця.

Проживання у місті Вінниці, трансфери та харчування, за рахунок організаторів.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)