26 квітня – День Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2019 08:24

26 квітня 1986 року - трагічна дата, яка назавжди увійшла в історію цивілізації, як одна з найбілших техногенних катастроф, Україна  пережила смертоносну аварію на Чорнобильській АЕС. Відтоді цей весняний день для всього світу став втіленням скорботи за жертвами трагедії. Щороку ми разом згадуємо і сумуємо за героями, які віддали власні життя заради наших. Вічна і світла їм пам'ять. Безмежна шана і доземний уклін ліквідаторам, які живуть поряд з нами. Навряд чи колись вони забудуть ті лихі дні посеред весняного квіту.

Нехай трагічні події 26 квітня 1986 року ніколи не повторяться, а спомини про ті події, нагадують нам про необхідність завжди відповідально ставитися до своєї справи, дбати про розквіт нашої держави та щасливу долю українського народу!

Вічна пам’ять тим, хто ціною свого життя захистив українську землю і все людство від смертельної небезпеки.

Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, від щирого серця бажаю вам та вашим родинам добра, злагоди, миру, достатку, любові, здоров’я, усіх земних благ, щедрих ласк Матері Божої та благословення всемилостивого Господа. Хай завжди поруч з вами буде щира подяка за ваш подвиг та самопожертву.

З повагою, міський голова             Валерій Весняний