«Дивосвіт української писанки»

Дата: 25.04.2019 08:20

Наближається свято Світлого Христового Воскресіння. Розпис крашанок і писанок до Великодня – давня українська традиція . Їх виготовляли як оберіг. Так, учні 1-11 класів нашої школи – гімназії  підготували виставку «Дивосвіт української писанки». Це колективна творча робота батьків, дітей, учителів, об‘єднаних великою любов”ю до народних звичаїв і традицій, до краси і неперевершеності мистецтва. Народження писанки відбувалося у творчій художній лабораторії під керівництвом  Грибанової К.П., Маруковської Л.Г., Перебори В.В..

Особливою витонченістю, майстерністю і фантазією відзначаються роботи учнів 1- 4 класів, окрилені творчістю учителів початкових класів, виготовлені учнями  з великою любов”ю на уроках  праці. Ці роботи є справжніми шедеврами у нашій колекції писанок.

Активну участь у підготовці виставки взяли учні: Очеретний Ростислав, Ворона Владислава, Тучемська Вікторія, Вдовиченко Вікторія, Косенко Костянтин, Присяжна Єлизавета, Юрківська Марія, Ляшенко Анастасія, Швець Анастасія, Деревяга Діана, Сорокан Анастасія, Федорів Каріна, Радченко Роман, Свірідов Назар, Горбатюк Вікторія, Яцюк Вікторія.

Нехай  дивосвіт української писанки зігріває любов”ю наші душі і серця, а Великдень буде щедрим і багатим у кожній родині.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)