Переваги офіційного працевлаштування

Дата: 15.04.2019 16:05

Фото без опису#пробація_в_дії 9 квітня 2019 року в приміщені Тульчинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості населення було проведено бесіду на тему: «Переваги офіційного працевлаштування», участь в якій взяли працівники та підоблікові Тульчинського РВ філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області.
Тетяна Дідур, юристконсул центру зайнятості населення надала інформацію про послуги державної служби зайнятості, зокрема ознайомила зі станом сучасного ринку праці та перспективами працевлаштування за професіями, що користуються попитом, визначила шляхи професійної адаптації до потреб ринку праці в Тульчинському районі та поінформувала щодо професійного навчання  за робітничими професіями.
Проведення таких заходів має позитивний вплив на клієнтів пробації, адже одним із кроків на шляху виправлення засуджених є їх працевлаштування.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)