Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Дата: 12.04.2019 11:01

Керуючись ст.ст.9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  на виконання ст.ст.7,8,10,12,14, глави 2 розділу ІІ, розділу ХІІ, ХІУ, п.5 розділу ХІХ та п.п.8 розділу ХХ Податкового кодексу України,  згідно ст.25, п.24 ч.1 ст.26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Тульчинська міська рада буде виносити на розгляд засідання ради проект рішення «Про встановлення та порядок справляння місцевих податків і зборів на території Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади  на 2020 рік».

Розробником проекту вказаного рішення є Тульчинська міська рада, що знаходиться за адресою: вул.Миколи Леонтовича, 1 м.Тульчин, Вінницька обл.,23600, тел./факс:8-043-35-2-22-40,8-043-35-2-10-20.
        Проект рішення та аналіз регуляторного впливу опубліковані
на офіційному web сайті Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади в мережі інтернет tulchynska.gromada.org.ua

E-mail: radatulchin@gmail.com

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення будуть прийматися постійною комісією Тульчинської міської ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва та торгівлі протягом місяця з дня оприлюднення за адресою: 23600, м.Тульчин, вул.Миколи Леонтовича,1; каб.102 тел. 8-043-35-2-10-20 (відповідальна особа – голова постійної комісії  Савишен Б.П.)

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)