«Шкіряний м’яч»

Дата: 09.04.2019 11:05

5 квітня 2019 року в м. Могилеві – Подільському пройшов фінальний етап Чемпіонату області з футболу на призи клубу «Шкіряний М’яч» серед юнаків 2005 року народження.

Тульчинську громаду представляла збірна команда сформована на базі Тульчинської ЗШ І-ІІІст.№ 2 ( тренери
Квасневський С.С. , Мазур І.І. ). Ігри проходили в групах по колу, де наші юні футболісти перемогли команду школярів з Тиврівського району з рахунком 2-1, зіграли в нічию з командою школярів Бершадського району 2-
2, поступилися майбутнім фіналістам турніру , команді Могилева – Подільського району з рахунком 1-0. Але лише за різницею забитих та пропущених голів не потрапили до півфінальної четвірки кращих команд області, зайнявши 5 загальне командне місце з 32 команд учасниць Чемпіонату. Кращими в команді були – Зубар Олександр, Рильський Дмитро, Лановий Максим, Дєлєжа Віктор, Абдулаєв Руслан, Куляс Дмитро. Хочу подякувати нашим юним футболістам за проявлений характер та величезне бажання перемогти. Наші перемоги ще попереду !!!

Старший тренер відділення Квасневський С.С. футболу Тульчинської ДЮСШ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)