Про участь учнівських команд ЗЗСО Тульчинської міської ради у районному ІІ етапі І фестивалю юних пожежників «Шкільна ліга безпеки»

Дата: 05.04.2019 11:44

4 квітня 2019 року у Будинку дітей та юнацтва відбувся ІІ етап І фестивалю юних пожежників «Шкільна ліга безпеки», у якому взяли участь команди закладів загальної середньої освіти об’єднаної територіальної громади І-ІІІ та І-ІІ ступенів.

За рішенням журі перше місце в конкурсі серед ЗЗСО І-ІІІ ступенів розділили Суворовський ЗЗСО І-ІІІ ступенів та КЗ «Тульчинська ЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей з ПВФП», друге  місце – Ганнопільський ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Тульчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2, третє місце -   Тульчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1та Тульчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3.

Серед ЗЗСО І-ІІ ступенів перше місце виборола команда Одайського ЗЗСО І-ІІ ступенів.

Тульчинська міська рада вітає учасників та переможців конкурсу!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)