Інформація про виконання бюджету Тульчинської об'єднаної територіальної громади за січень - березень 2019 року

Дата: 03.04.2019 14:37

Фото без описуЗа січень – березень 2019 року забезпечено виконання затверджених обсягів власних та закріплених доходів в сумі 29284,4 тис. грн., що становить 101,1 відсотка до плану на відповідний період, понад план поступило 319,2 тис. грн.
Порівняно з минулим роком за відповідний період надходження зросли на 5800,0 тис. грн. або на 24,7 %.

Основним бюджетоутворюючим податком у складі власних та закріплених доходів є податок та збір на доходи з фізичних осіб, виконання якого за І квартал 2019 року склало 21459,4 тис. грн. або 73,3% до загальних надходжень. За відповідний період минулого року податку на доходи фізичних осіб поступило
більше на 5002,7 тис. грн. або на 30,4%. На ріст даного податку вплинуло зростання розміру мінімальної заробітної плати і, як наслідок, фонду оплати праці, в тому числі по: бюджетних установах – в 1,2 рази (додатково поступило 1340,4 тис. грн.), ТОВ «Фуд Девелопмент» - в 1,2 рази (додатково надійшло 1129,3 тис. грн.), ТОВ «Тульчинм'ясо» - в 1,3 рази ( додатково поступило 199,1 тис. грн.), ТОВ Тульчинські електричні мережі – в 1,3 рази (додатково надійшло – 124,3 тис. грн.).
Другим важливим джерелом надходжень доходів загального фонду є місцеві податки і збори, за січень - березень поточного року надходження склали 5731,9 тис. грн. або 107,5 % до затверджених призначень. Порівняно з минулим роком за відповідний період надходження зросли на 840,0 тис. грн. або на 17,2 %. Значну частину надходжень місцевих податків складає єдиний податок – це 4476,9 тис. грн. або 78,1%. По податку на майно надходження склали 1252,3 тис. грн., в тому числі: податок не нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 115,0 тис. грн.,
плата за землю – 1156,1 тис. грн., транспортний податок – (-18,8 тис. грн. за рахунок повернення коштів фізичній особі згідно висновку ГУ ДФС у Вінницькій області). Туристичний збір поступив в сумі 2,6 тис. грн..
Акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів за звітний період до бюджету громади надійшло 567,7 тис. грн., з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України
пального поступлень не було.
Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності за січень – березень поточного року поступив в сумі 428,2 тис. грн. за рахунок фінансового результату до оподаткування по КП «Тульчинводоканал».
Плата за надання інших адміністративних послуг надійшла в сумі 813,5 тис. грн., або 116,2% до затверджених призначень. Надходження адміністративного збору за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень склали 12,4 тис. грн. та адміністративного збору за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань – 8,7 тис. грн..
Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності отримано в сумі 85,4 тис. грн., або становить 106,7 % до затвердженого плану.
Проти відповідного періоду минулого року надходження збільшилися на 7,4 тис. грн., темп росту становить 109,5 %.
Частини чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об'єднань за звітний період до бюджету громади надійшло 6,2 тис. грн., що становить 103,8 % до плану на відповідний період.

Крім власних надходжень податків і зборів, до загального фонду бюджету громади за звітний період отримано 15303,0 тис. грн. дотацій та субвенцій із державного, обласного та районного бюджетів.
Протягом І кварталу 2019 року із бюджету Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади проведено видатків в сумі 40290,0 тис.грн., в тому числі по загальному фонду – 39898,1 тис. грн. та по спеціальному фонду – 391,9 тис.грн. В повному обсязі забезпечено фінансування заробітної плати з нарахуваннями, проведено розрахунки за спожиті енергоносії, харчування, інші видатки.
На виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ спрямовано 23655,6 тис. грн., що становить 23,5% до річного призначення, на розрахунки за спожиті енергоносії та комунальні послуги – 4210,2 тис.грн.
Кредиторська заборгованість відсутня.
В першу чергу бюджетні кошти спрямовувались на фінансування соціально- культурної сфери: за відповідний період на зазначені цілі по загальному та спеціальному фонду використано 26883,4 тис.грн. або 66,7% усіх видатків, у тому
числі на освіту - 22885,4 тис. грн., охорону здоров‘я – 580,9 тис.грн., на соціальний захист - 2215,7 тис. грн., на культуру – 641,6 тис. грн., на фізичну культуру і спорт – 559,8 тис. грн.
Видатки в сфері житлово–комунального та дорожнього господарства за січень-березень 2019 року профінансовані в обсязі 1471,3 тис.грн. Безпосередньо на благоустрій населених пунктів громади витрачено 994,0 тис. грн.. На ремонти дорожнього покриття та утримання доріг спрямовано 132,0 тис. грн.
Протягом звітного періоду із бюджету громади до інших бюджетів передано трансфертів в сумі 7762,7 тис. грн., з них до районного бюджету 6029,6 тис. грн., до державного бюджету – 1703,1 тис. грн., до бюджетів місцевих рад – 30,0 тис. грн.

Начальник фінансового управління Тихонюк І.М.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)