Розбудова Тульчинської міської ОТГ за рахунок внутрішніх ресурсів

Дата: 29.03.2019 16:55

Проект «Розбудова Тульчинської міської ОТГ за рахунок внутрішніх ресурсів» - це особливий формат, неймовірна атмосфера та небайдужі і активні люди, які рухають позитивні зміни у нашій громаді.

Проект реалізується за підтримки: асоціації агенцій регіонального розвитку України, Лариси Білозір – Голови ГО «Життя та розвиток громад» та Валерія Весняного – міського голови Тульчинської ОТГ. Тульчинська районна бібліотека, як завжди, гостинно прийняла учасників 5 модуля навчань. 26 та 27 березня розглядали теми: «Проектний метод вирішення ключових проблем» та «Громадський діалог – дієвий інструмент формування громадських компромісів і розвитку в інтересах всього суспільства». Готувались до заключного етапу проекту – проведення громадського діалогу.

Учасниками проекту підготовлено більше 20  проектів, для 9-ти з яких  уже шукаємо можливості та кошти для реалізації. Переконана, що місцеві ініціативи є запорукою успішного розвитку громад.

Відділ економіки, стратегічного планування та інвестиційного розвитку

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)