22 березня 2019 року відбулись загальні збори членів Тульчинської міської об'єднаної територіальної громади

Дата: 25.03.2019 08:50

На розгляд загальних зборів винесено такі питання:
- звіт Тульчинського міського голови про роботу Тульчинської міської ради та її виконавчого комітету за 2018 рік та перспективні завдання щодо економічного і соціального розвитку громади на 2019 рік;
- звіт заступника начальника Тульчинського ВП Немирівського ВП ГУ НП майора поліції Лелеки Андрія Миколайовича.
Серед присутніх депутат Вінницької обласної ради Яськов М.О., голова районної державної адміністрації Чуба В.В., заступник районної ради Григор'єва Н.І., керівники управлінь, відділів та районних служб, депутати міської ради, члени виконавчого комітету міської ради, голови будинкових, вуличних та квартальних комітетів, представники політичних партій, громадських організацій та жителі громади.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)