Профілактика рецидивної злочинності

Дата: 20.03.2019 09:26

Фото без описуПитання соціальної реабілітації осіб, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, нині залишається надзвичайно актуальним. Від ефективності його вирішення значною мірою залежить моральне відродження і безпека суспільства, рівень рецидивної злочинності в державі.

13 березня працівниками Тульчинського РВ філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області спільно з установою «Центр духовної та соціально психологічної реабілітації «Джерело Життя», проведено лекцію-бесіду на тему: «Профілактика рецидивної злочинності».

Головним  із завдань цього напрямку є надання соціальної допомоги особам, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, здійснення профілактичної роботи з ними з метою недопущення повторних протиправних вчинків.

Клієнти пробації на завершення заходу зазначили, що для того щоб не втратити свою родину, друзів та повагу до себе, необхідно заробляти кошти законним шляхом, а також слідкувати за своєю поведінкою та стримувати свої емоції.

Після заходу директор Центру духовної та соціально-психологічної реабілітації «Джерело життя», Боковенко І.О. надав підобліковим  матеріальну допомогу у виді вживаних речей.

Олена Панчук

Тульчинський РВ

філії ДУ «Центр пробації»

у Вінницькій області