Тульчинщина спортивна

Дата: 20.03.2019 09:08

Фото без опису

1. 16 березня у м. Луцьк пройшов Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА. В змаганнях прийняло участь близько 350 спортсменів від 10 до 15років.

14 вихованців клубу «Гепард» потрапили до збірної Вінницької області для участі в даному чемпіонаті. За результатами змагань Тульчинські спортсмени здобули 7 нагород.

Срібними призерами стали: Сеник Богдан, Погребняк Максим, Очеретний Ростислав.

Бронзові призери: Дєдов Артем, Шимко Дмитро, Бойчук Володимир, Котєльніков Ігор.

В загально-командному заліку збірна Вінницької області посіла 3 командне місце.

1. 14 березня 2019 року юні футболістки 2004-2005 та 2006-2007 років народження – збірна команда Тульчинського району прийняла участь у фінальних змаганнях Чемпіонату Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» з футзалу  серед юнаків та дівчат, що проживають в селах та селищах. За результатами напружених поєдинків із суперниками, не пропустивши жодного м’яча в свої ворота, дівчата 2006-2007 років народження стали чемпіонами Вінницької області, здобувши головний Кубок турніру та золоті медалі(тренер Дудар В. Г.).

Поєдинки молодших:

Тульчин – Муровані – Курилівці      6 - 0

Тульчин – Літин                                  1 - 0

Тульчин – Козятин                              1 - 0

Тульчин – Могилів – Подільський     3 - 0

Відповідно до регламенту змагань наші юні футболістки будуть представляти Вінницьку область на Чемпіонаті України.

1. 17 березня 2019року в смт. Крижопіль пройшли фінальні змагання Першої ліги  обласної аматорської Ліги з волейболу де Тульчинська районна волейбольна команда «Колос» разом із суперниками із Крижопільського, Козятинського та Тростянецького районів розігрували головний кубок турніру.

Перша гра: Крижопільський район  - Козятинський район  2 – 1.

Наші земляки в своїй першій грі переграли спортсменів із Тростянецького району з рахунком 2 – 0.

Таким чином у фіналі зустрілись команди із Крижопільського та Тульчинського районів.

Гра видалась надзвичайно напруженою, професійною та цікавою, адже мова йшла про головний кубок та золоті медалі. Фінальний свисток зафіксував перемогу крижопільців з рахунком 2-1.

Третю сходинку та бронзові нагороди здобули спортсмени з Козятинського району.

Срібними призерами турніру стали члени збірної команди Тульчинського району:

Пелешок Артем  - м. Тульчин – капітан команди,

Пелешок Руслан – м. Тульчин

Приймак Геннадій – с. Зарічне

Мошняга Валентин – м. Тульчин

Форись Анатолій – с. Крищинці

Куцан Максим – с. Тиманівка

Фіяло Андрій – м. Тульчин

Якубенко Ігор – с. Тарасівка

Дорів Артем – с. Кинашів

Савченко Ростислав – с. Мазурівка

Петрунько Ігор – с. Клебань

Нестерук Сергій – с. Мазурівка

Майстер Олексій – с. Копіївка

1. 15 березня 2019 року в спортивному залі ВПУ – 41 м. Тульчина відбувся волейбольний турнір присвячений 75-й річниці визволення Тульчинщини від нацистських загарбників. В турнірі прийняли участь команди ВПУ – 41 м. Тульчина, Тульчинського училища культури, Кирнасівської ЗОШ.

Результати матчу:

1. Тульчинське училище культури – ВПУ – 41 м.Тульчина – 2 : 1

2. Кирнасівська ЗОШ – ВПУ – 41 м.Тульчина -                        2 : 1

3. Тульчинське училище культури – Кирнасівська ЗОШ  -      1 : 2

Таким чином переможцем турніру стала волейбольна команда  Кирнасівської ЗОШ.

Кращим гравцем турніру визнано Тарасенко Тетяну – капітана команди ВПУ – 41 м.Тульчина.

1. 16 березня 2019 року завершився відкритий чемпіонат м. Вінниці з фут залу серед аматорських команд сезону 2018-2019 років у другій лізі.

У статусі чемпіона, ФК «Патріот» поставив масну крапку у заключному турі, перемігши екзотичну команду турніру «Еверглін» з рахунком 5 – 2. У підсумковому доробку команди 11 перемог, 2 нічиї та жодної поразки. Зробивши хет-трик, капітан команди – Денис Шуляк виборов звання кращого бомбардира чемпіонату.

Чемпіонами стали:

Денис Шуляк – капітан,

Лєбєдєв Євген,

Бавз Дмитро,

Залізняк Дмитро,

Мельничук Дмитро,

Крупник Денис,

Мельник Роман,

Куховаренко Олег,

Чепернатий Владислав,

Бєлік Ігор,

Кирилюк Анатолій,

Булат Іван,

Чепернатий Сергій (президент та головний тренер команди).

Команда готується до нагородження у ПМП «Зоря» Вінницької міської ради та фінального двобою з ФК  «Максимус» за Кубок м. Вінниці.

1. 17 березня 2019 року в рамках 111- го півфінального туру чемпіонату Вінницької області з фут залу серед ветеранів(40 +) ветеранський склад команди ФК «Патріот» виборов право грати у фіналі, здолавши у м.Немирові місцеву команду з рахунком 4 -2 та команду з м. Ладижина

6 – 0.

Цьогорічний фінал, який відбудеться за тиждень став одинадцятим для ветеранів, шість з яких були переможними.

1. 16 березня 2019 року в рамках 111-го півфінального етапу Чемпіонату Вінницької обласної ліги сільського аматорського футзалу серед дорослих команд сезону 2019 року команда Тульчинського району, яку представляли футболісти ФК «Фенікс» с. Ганнопіль, подолавши два попередніх етапи виборювала право виходу до фіналу. В смт. Томашпіль наші футболісти зустрічались із маститими суперниками: спортсменами із Томашпільського, Ямпільського та Муровано – Куриловецького районів. Суперники за якісним та кількісним складом мали певну перевагу, що з рештою позначилось у підсумку. Разом з тим команда, яка сформована із жителів с. Ганнополя вкотре достойно представила сільський фут зал на спортивних аренах Вінниччини.