16 березня святкує свій День народження Савишен Борис Петрович - депутат Тульчинської міської ОТГ 7-го скликання

Дата: 16.03.2019 10:11

Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть  найтепліші поздоровлення з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я,  щастя, миру, злагоди,добра, родинного благополуччя, щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі, і на Вашому життєвому шляху не було ніяких перешкод. Нехай щасливою буде Ваша доля під Божим і людським благословенням, а кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!