15 березня у залі Тульчинської музичної школи відбулися урочисті заходи, приурочені Дню працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Дата: 15.03.2019 16:09

Фото без описуДо працівників галузі із вітальними словами звернулися:  міський голова В. Весняний, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства і комунальної власності міської ради В.Бояр, керівники комунальних підприємств «Тульчинкомунсервіс» та «Тульчинводоканал», які висловили слова вдячності працівникам житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення за те, що  вони старанно виконують свою важливу роботу, адже  саме від професіоналізму співробітників даної сфери , які працюють у будь-який час, у будь-яку погоду, залежать комфорт і спокій жителів міста та громади в цілому.

На завершення урочистостей міський голова В. Весняний вручив грамоти міської ради з виплатою грошової винагороди кращим працівникам галузі,а саме: водіям КП «Тульчинкомунсервіс» Мащенку Федору Павловичу та Гончаруку Василю Григоровичу, вантажнику  Вапнярчуку Миколі Дмитровичу, контролеру відділу збуту послуг цього ж підприємства Латкун Людмилі Олександрівні, слюсарям КП «Тульчинводоканал» Яковині Максиму Миколайовичу та Цвігуну Вадиму Петровичу.