Дата: 12.03.2019 10:38

Фото без описуШановні жителі Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади! На виконання рішення виконкому Тульчинської міської ради від 20 лютого 2019 року №18  «Про проведення на території Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади щорічної Всеукраїнської акції "За чисте довкілля" та дня благоустрою територій населених пунктів" оголошується початок акції, яка триватиме до 10.05.2019 року.

Проведення  заходів акції є обов’язковим для виконання всіма підприємствами, організаціями і установами, власниками індивідуальних будинків, з метою поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій, об¢єктів масового перебування та відпочинку населення, індивідуальних та багатоквартирних житлових будинків, пам¢ятників, обелісків, кладовищ, приведення в належний санітарний стан узбіччя автодоріг, кюветів, прибережних смуг і русел річок.

В рамках акції  підприємствами, організаціями, установами  проводити санітарні дні щотижня.

Також в рамках акції повинні відбутись санітарний день по очистці територій громади 6 квітня 2019 року "За чисте довкілля", 25 квітня 2019 року "Чистий четвер" до Великодня та "День довкілля" 20 квітня 2019 року.

Хід проведення акції буде контролюватись виконавчим комітетом міської ради щотижнево та результати проведення акції будуть розглянуті у розрізі кожного окремо взятого підприємства, організації та установи та оприлюднені у засобах масової інформації.

З повагою, міський голова                                                                              В.М. Весняний