Вісті з Тульчинської школи ЗШ I-III ступенів №1 Урок – презентація «Розповідь про школу: минуле, сьогодення та майбутнє»

Дата: 05.03.2019 08:36

Введення курсу «Громадська освіта» зумовлене новими соціально-політичними реаліями українського суспільства, тому формуванню громадянської компетентності  школярів, забезпеченню їх громадянської позиції надається велика увага.

Учитель курсу «Громадянська освіта» Мазур А. В. по закінченню розділу «Світ інформації та мас-медіа» запропонували учням 10 – А класу урок практичного заняття на тему «Створюємо шкільні медіа».

Два тижні кипіла робота. Учні збирали матеріал про школу, про роботу педагогічного колективу, про цікаві моменти з життя початкової, базової та середньої школи. Знайшли світлини школи, шкільних справ різних років. Цікавою є «сторінка - словничок» з учнівської лексики та розкрили його зміст.

Особливо творчо, з великим ентузіазмом працювали Бичек Катерина, Лісова Вікторія, Козловська Людмила, Друзь Дар’я, Пасічник Валерія, Лозенко Ілона над створенням книги «Тульчинська ЗШ I-III ступенів №1» та буклета «Тульчинська ЗШ I-III ступенів №1. Знаменні  дати України, міста в шкільних справах 2018 – 2019 н.р.»

1  березня а актовій залі пройшла презентація цього творчого проекту, на якому були присутні учні та вчителі школи.

Презентацію своєї практичної роботи було втілено і через відеоряд «Наші крилаті ідеї», яку створили Козловська Людмила та Друзь Дар’я.

Ведучі уроку Бичек Катерина, Лісова Вікторія та Панченко Валерія, передавши книгу директору школи Третяку І. Г., звернулись до учнів із пропозицією: «Книга життя школи повинна жити, а її продовження - в наших руках».

Заступник директора з виховної роботи

Рижова О. І.