Виконання бюджету Тульчинської міської об‘єднаної територіальної громади станом на 01.03.2019 року

Дата: 01.03.2019 13:02

Фото без описуЗа січень-лютий 2019 року до бюджету отг м.Тульчин надійшло доходів загального фонду (без міжбюджетних трансфертів) в сумі 20327,4 тис.грн., що становить 17,5% до затвердженого плану на рік. Порівняно з відповідним періодом минулого року обсяг доходів загального фонду зріс на 4318,9 тис. грн. або на 26,9%.  Планові показники по власних доходах на січень-лютий виконано на 106,1%. Основним бюджетоутворюючим податком залишається податок на доходи з фізичних осіб, виконання якого за 2 місяці поточного року  становить 14346,7 тис.грн. або 70,6% до усіх надходжень.

З початку року на утримання установ та закладів, а також відповідних програм та заходів профінансовано видатки в сумі 26708,8 тис.грн., в тому числі  на соціально-культурну сферу – 17790,2 тис.грн., житлово-комунальне господарство – 997,4 тис.грн., трансферти до інших бюджетів – 5133,4 тис.грн., інші видатки – 2787,7 тис.грн. Вказані видатки профінансовано за рахунок власних надходжень бюджету громади, а також коштів додаткової дотації, освітньої та медичної субвенцій з державного бюджету.