До уваги жителів Тульчинської міської об'єднаної територіальної громади !

Дата: 27.02.2019 16:16

Фото без описуТульчинська міська рада, відповідно до п.174.2.2,ст.174 Податкового Кодексу України від 02.12.2010р. №2755-VI (із змінами та доповненнями) повідомляє про проведення кампанії декларування отриманих доходів громадян за 2018 рік, а саме подання декларацій громадян, які протягом 2018 року отримали  дохід у вигляді :

- дохід, отриманий орендодавцем при наданні нерухомості в оренду (суборенду), якщо орендар є фізичною особою, яка не є суб'єктом господарювання(пп.170.1.5 п.170.1 ст.170 Кодексу);

- дохід, отриманий орендодавцем при наданні рухомого майна в оренду (суборенду), якщо орендар є фізичною особою, яка не є суб'єктом господарювання(пп.164.2.2 п.164.2 ст.164 Кодексу);

- доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції (доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена,оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, наданих для ведення особистого селянського господарства, та/або земельні частки(паї), виділені в натурі (на місцевості) в розмір  більше 2 гектарів (пп.165.1.24. п.165.1 ст.165 Кодексу).

Термін подання даних декларацій до 02.05.2019 року.

Для подання декларацій та отримання  додаткової інформації потрібно звертатися у Цент обслуговування платників податку в Тульчинське ДПІ Немирівського управління ГУ ДФС у Вінницькій області, що знаходиться за адресою м. Тульчин,  вул. Миколи Леонтовича ,51, тел.2-20-96.