15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2019 15:16

Фото без опису15 лютого 2019 року в м. Тульчині відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з території Республіки Афганістан. В заходах взяли участь ветерани війни в Афганістані, учасники бойових дій в АТО, представники навчальних закладів міста і громадських організацій та ін. Учасники зібрання хвилиною скорботного мовчання вшанували світлу пам’ять загиблих воїнів-«афганців» та полеглих захисників України в зоні проведення АТО.

Фото без опису

Почесні грамоти міської ради, райдержадміністрації та районної ради, районної спілки ветеранів війни в Афганістані, нецільову матеріальну допомогу сім’ям загиблих та померлих воїнів, активістам районної громадської організації вручили Тульчинський міський голова Валерій Весняний, заступник голови райдержадміністрації Олег Боровський, заступник голови районної ради Надія Григорьєва і голова районної Спілки ветеранів Афганістану Олексій Гордійчук.

Фото без опису

Для учасників зібрання прозвучала тематична концертна програма, по завершенні якої було проведено покладання квітів до пам’ятної стели загиблим учасникам АТО, Героям Небесної Сотні, Меморіалу Слави, в парку «Пам’ять», до могил воїнів-«афганців».

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)