Конкурс на відбір членів Комісії з питань бюджету громадських ініціатив (бюджету участі)

Дата: 14.02.2019 16:57

Фото без описуОголошено конкурс на відбір членів Комісії з питань бюджету громадських ініціатив (бюджету участі). Запрошуємо громадськість взяти участь.

Реалізація бюджету участі у Тульчинській ОТГ не можлива без Комісії з питань бюджету громадських ініціатив (бюджету участі), на яку покладаються такі завдання:

• здійснення діяльності щодо загальної організації та супроводження бюджету громадських ініціатив на усіх етапах реалізації (в т. ч. інформаційної, організаційної);
  • встановлення результатів голосування за проекти та визначення переможців;
  • сприяння у забезпеченні інформаційної та організаційної підтримки авторів проектів;
  • спірних ситуацій, що виникають у процесі реалізації бюджету громадських ініціатив при розгляді проектів за зверненнями авторів проектів (або власної ініціативи);
  • прийняття рішень про прийняття проектів до голосування (за результатами розгляду скарг);
  • проведення попередньої перевірки проектів перед їх публікацією;
  • сприяння у проведенні експертизи проектів перед винесенням на голосування;
  • здійснення інших завдань, що сприятимуть реалізації бюджету громадських ініціатив.

Згідно Положення про бюджет громадських ініціатив Тульчинської міської ОТГ на 2019-2015 роки (прийнятого рішенням 35 сесії Тульчинської міської ради, №1219) Комісія створюється з представників громадських об’єднань, благодійних організацій, депутатів міської ради, службовців міської ради, ОСББ, батьківських комітетів шкіл та дошкільних навчальних закладів у складі не більше 12 членів. Не менше як по 1/3 від загального складу Комісії складають представники громадськості та представники депутатського корпусу.

Початок прийому заяв із додатками – 18 лютого, завершення – 28 лютого.

Заяви із додатками приймаються у будні дні з 9.00 до 17.00 в кабінеті №114 Тульчинської міської ради.

До заяви додаються:

• копія сторінок паспорта із зазначенням ПІБ (повністю), дати народження, реєстрації у Тульчинській міській ОТГ;
  • контактні дані (телефон, адреса електронної пошти) та фото особи;
  • мотиваційний лист, у якому обов’язково зазначаються: досвід громадської діяльності.

У заяві обов’язково зазначається згода на обробку персональних даних та оприлюднення наданої інформації (окрім копії паспорта, телефону та електронної пошти).

Довідки за телефоном:  2-28-99.