Виїзний прийом громадян за місцем проживання в с.Суворовське

Дата: 06.02.2019 16:28

Фото без опису6 лютого 2019 р. було проведено виїзний прийом громадян за місцем проживання в с.Суворовське заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів

ради Поваляєвої Алли Анатоліївни.

Під час здійснення виїзного прийому відвідали заклади соціальної сфери: Суворовський заклад дошкільної освіти №1, Суворовська загальноосвітня школу І-ІІІ ступенів, сільський будинок культури №1 та амбулаторія ЗПСМ.

Фото без опису

З метою забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності 6.02.2019 року, на чолі із заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Поваляєвою А.А. ,працівниками відділу у справах дітей та соціальної роботи з сім’ями та дітьми Тульчинської міської ради спільно із старостою села на території с. Суворовське (Лісецьким Б.І.) Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади було проведено рейд «Неблагополучна сім’я».
Під час відвідування сімей, які потрапили в складні життєві обставини складено відповідні акти обстеження матеріально-побутових умов проживання. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків та про встановлення законодавством України відповідальності батьків за утримання, виховання та навчання дітей.

Фото без опису

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)