Робоча зустріч з представниками місцевої прокуратури м. Тульчин

Дата: 05.02.2019 16:42

Фото без опису01.02.2019 року у приміщенні Тульчинського РВ філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області відбулась робоча зустріч начальника відділу Руслана Колійчука з прокурором Немирівської місцевої прокуратури Вінницької області Владиславом Льолею з метою позитивного та своєчасного вирішення питання погодження переліку та видів робіт, на яких засуджені та порушники відбуватимуть громадські та суспільно корисні роботи.

У ході зустрічі обговорювалось питання реагування органів прокуратури на відмову окремих власників підприємств, установ та організацій погоджувати запропонований органом місцевого самоврядування перелік об’єктів та видів робіт для відбування порушниками адміністративних стягнень у вигляді суспільно корисних робіт за несплату аліментів на території Тульчинського району.
На завершення також були обговорені проблемні питання, що виникають під час реалізації норм Законів України від 07.12.2017 № 2234-VII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів”.
Олена Панчук Тульчинський РВ філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)