Проведення методичного дня

Дата: 05.02.2019 16:30

05 лютого 2019 року Тульчинським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з працівниками Тульчинської міської ОТГ та Шпиківської ОТГ з метою покращення якості надання послуги соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах було проведено єдиний методичний день із опрацювання наказу Міністерства соціальної політики України від 31.03.2016року №318. Учасниками заходу було обговорено рекомендації щодо впровадження основних дій та заходів, що становлять зміст соціальної послуги соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, та орієнтовний час для їх виконання, що використовується при наданні соціальної послуги соціального супроводу.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)