29 січня - День пам’яті Героїв Крут

Дата: 29.01.2019 16:39

З цієї нагоди взяли участь у покладанні квітів до стели Героїв Небесної Сотні та пам'ятної стели Аверклію Гончаренко міський голова Валерій Весняний, секретар міської ради Оксана Трач, керівники та працівники структурних підрозділів, комунальних установ Тульчинської міської ради.

В закладах освіти Тульчинської міської ради пройшли заходи з вшанування пам'яті Героїв Крут.

Крути  вільного народу

Під такою назвою в НВК ЗШ І- ІІІ ст..№3 – гімназії проведено години спілкування, бесіди , уроки мужності та  перегляд відеофільму  вшанування пам’яті Героїв Крут . Подвиг  юних українських  патріотів житиме у віках, у пам’яті вдячних нащадків.

Тематичну  годину спілкування «Волі народної дзвін»  провели учителі  5 - 8 класів. Учитель історії Борода Г.А. організувала перегляд відеофільму «Крути» для учнів 9- 11 класів. Хвилюючі слова про подвиг Героїв Крут глибоко запали в душі й серця дітей.

Вісті з Тульчинської ЗШ №1

За планом виховної роботи школи другий тиждень тематичної декади «Молюсь за тебе, Україно!» проходить під гаслом «Всім серцем своїм вони любили Україну!» - пам’яті Героїв бою під Крутами.
29 січня - День пам’яті Героїв Крут – розпочався радіопередачею «Вірю: дух наш не здолати!». Покласно проведено виховні години, історичні уроки з використанням документально-публіцистичних матеріалів періоду Української революції 1917-1921 рр. Учні 8-А, 9-А та 9-Б класів, класні керівники цих класів, вчителі історії, української літератури взяли участь у відкритому виховному заході – уроці-пам’яті «Герої заповідали нам любити Батьківщину». У проведенні цього заходу взяла участь науковий працівник краєзнавчого музею Луценко Г. В. Вона виступила з повідомленням «Крути: подвиг і трагедія». Особливо зацікавила учнів презентація «Аверклій Гончаренко.
Тульчин – Крути. Який зв'язок?». Над дослідженням цієї теми працювала учителька української мови та літератури Боброва Л. В. Учні мали змогу переглянути фотографії Аверклія Гончаренка та його товаришів, військових 76 Кубанського полку, який стояв саме у Тульчині, пам’ятні знаки з місць бою під Крутами та Аскольдової могили.
Учениця 9-Б класу Суліган Анастасія прочитала вірш «Найкраща земля – Батьківщина» та виконала пісню на вірші Наталі Погребняк «Україно моя», а Григоренко Дар’я прочитала вірш «Молюсь за тебе, Україно», яким вшанувала славу і честь юних борців за свободу України.
Підготувала та провела виховний захід заступник директора з виховної роботи Рижова О. І.

Пам’яті Героїв бою під Крутами

29 січня 2019 року в Суворовській ЗШ І-ІІІ ступенів провели заходи, приурочені 101 річниці бою під Крутами. Зокрема:
- для учнів 1-11 класів провели загальношкільну лінійку – пам'ять «Пам’яті тридцяти»;
- для учнів 7-11 класів відбувся кругли стіл на тему : «Вони загинули за те, щоб Україна була вільна».
- Учні 5-11 класів переглянули документальний фільм «Герої України. Крути. Перша незалежність».

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)