Пошук

Державний реєстратор юридичного відділу Тульчинської міської ради здійснює

Дата: 21.01.2019 11:29
Кількість переглядів: 1921

Державний реєстратор юридичного відділу Тульчинської міської ради здійснює:

- державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;

- державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців за адресою: м.Тульчин, вулиця Миколи Леонтовича, 86. (колишнє приміщення РАЦСУ).

Графік роботи: понеділок-п`ятниця з 08:00 до 17:00.

Телефон: 2-11-10


Коментарі:

Олійник Валерій Миколайович
2020-12-16 10:11:13

Доброго дня! ФОП при реєстрації в додатку "Дія" виявив, що в базі Реєстру платників єдиного податку вказані КВЕДи:2005, а по факту в Свідоцтві платника єдиного податку 2012 р. зовсім їнші КВЕДи:2010. До кого можна звернутися по цьому питанні? Дякую!

Відповідь адміністратора:

Доброго дня. Зверніться до державного реєстратора Тульчинської міської ради, Тел. (04335) 2-11-10.

2020-12-16 10:23:02
Валентина
2020-12-01 18:09:46

Доброго дня мені потрібно зареєструвати житло за рішенням суду.які потрібно документи.дякую

Відповідь адміністратора:

Доброго дня. Зателефонуйте державному реєстратору Тульчинської міської ради, Тел. (04335) 2-11-10.

2020-12-02 10:18:52
Валентина
2020-12-01 18:09:44

Доброго дня мені потрібно зареєструвати житло за рішенням суду.які потрібно документи.дякую

Відповідь адміністратора:

Доброго дня. Зателефонуйте державному реєстратору Тульчинської міської ради, Тел. (04335) 2-11-10.

2020-12-02 10:18:44
Лещенко Олексій Володимирович
2020-03-26 17:27:49

Добрий день.Я так зрозумів що я до сих пір е зарєестрован як частний підприємець .Хоча я ще в 2005р. Писав заяву про зняття мене з реєстрації зв'язку з переменною місця проживання, у мене зібрали сертифікат.Мені потрібен перелік документів які я можу Вам відправити для зняття з реєстрації.

Відповідь адміністратора:

Зателефонуйте провідному спеціалісту, державному реєстратору юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Тульчинської міської ради, Тел. (04335) 2-11-10

2020-04-06 10:37:28