Вільна боротьба

Дата: 14.01.2019 09:15

5 січня 2019 року в борцівському залі Тульчинської ДЮСШ проводився турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2005- 2006; 2006 – 2007; 2008-2010 р.н. згідно плану спортивних  заходів в канікулярний новорічний період.

В змаганнях приймали участь юнаки та дівчата Тульчинської об’єднаної  територіальної громади та  с.м.т.  Кирнасівки.  Загальна кількість учасників 54 чол. Змагання пройшли організовано, цікаво, з позитивним емоційним піднесенням.  Привітав учасників змагань з Новим 2019 роком, святами та побажав успіху в житті і на борцівському килимі директор Тульчинської ДЮСШ Алім Чорній . Призери змагань були нагородженні грамотами відповідних ступенів від дирекції Тульчинської ДЮСШ. Змагання проводились як особиста першість.

Фото без опису

I місце посіли: Левицька Вікторія, Лисиця Вячеслав, Накорнеев Ілья, Накорнеев  Святослав, Петровська Руслана, Бойчук Олександр, Клоченко Марина , Колодзій Назар, Дрімов Руслан, Бойчук Іван, Гуцол Віталій.

II місце посіли: Рудкевич Богдан, Дрімов Анатолій, Годванюк Альона, Вакало Назар, Юрченко Григорій, Сірома Максим, Склярук Тарас, Полупанов Денис, Жельєв Андрій.

III місце посіли: Склярук Іван, Нечитайло Ярослав,  Стахов Олег.(тренери Опалінський Л.А. Ратушняк С.М. Попроцький М.В. Склярук В.К. Чорній А.І.)

Ст.тренер відділення вільної боротьби Тульчинської ДЮСШ Леонід Опалінський

Анонс. 27 січня 2019 року в с.м.т. Кирнасівка  в спортивному залі ЗШ I-III ст.буде проводитись Обласний турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат Приурочений 70 річчя від Дня народження тренера- викладача відділення вільної боротьби Тульчинської ДЮСШ ветерана спортивної боротьби Склярука  Василя  Кириловича.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)