«Різдвяні зустрічі» у  Будинку дітей та юнацтва

Дата: 10.01.2019 16:51

«Різдвяні зустрічі» у  Будинку дітей та юнацтва» - під такою назвою вихованці Тульчинському Будинку дітей та юнацтва організували традиційну святкову Новорічно -Різдвяну програму  для активістів дитячих громадських організацій Тульчинщини - Спілки дитячих організацій  «Веселкова» та учнівського врядування «Лідер»,  адже саме в цей час лідери зазначених організацій звітують про добрі справи та звершення за минулий рік.

На святі присутніх привітали: Рильська Н.Г.,  методист з позашкільної освіти відділу освіти , молоді та спорту Тульчинської міської ради ,  Марчуковська Л.Г., координатор  діяльності районної організації учнівського самоврядування «Лідер», заступник директора з виховної роботи НВК ЗШ І-ІІІст.№3-гімназії м. Тульчина , Михайлишена Л.В , голова районної ради СДОТ «Веселкова», педагог-організатор Кирнасівської ЗШ І-ІІІ ст.

Учениця  9 класу   НВК ЗШ І-ІІІст.№ 3-гімназії м.Тульчина, лідер районної координаційної ради ДГО Анна Мороз,  поділилася враженнями про  навчання в обласній Академії управлінської  майстерності.

- Участь у діяльності дитячих організацій, - сказала Анна, - дає можливість кожному учню розвивати свої комунікативні, організаторські та лідерські якості, реалізовувати особистісний та творчий потенціал, відчувати причетність до громадських справ, вчитися толерантності, розширювати світогляд та своє інформаційне поле.

Активісти  учнівського самоврядування Тульчинської НВК ЗШ І-ІІІст.     № 3-гімназії м.Тульчина ( керівник   Грибанова К.П.)  презентували свою роботу  за навчальний рік з реалізації  проектів, які допоможуть дітям зростати гідними громадянами нашої держави, патріотами,  з повагою ставитися до історії України, свого міста, пишатися своєю родиною, стверджувати у житті добро, честь, справедливість, милосердя. Адже, завдання дитячих громадських організацій Тульчинщини - Спілки дитячих організацій  «Веселкова» та учнівського врядування «Лідер»  – розвивати таланти і обдарування,  формувати  силу , спритність і витривалість,  вчити відчувати красу і розуміти мистецтво, допомагати знайти себе,  творити, бо тут живуть і діють ті, кому не байдуже дитинство, хто   піклується про його неповторний світ.

Святкові музичні новорічні номери запрошеним дарували  вихованці колективів ТБДЮ :  Народний колектив «Лілея» ( керівник В.Джуринська), Зразковий вокальний ансамбль «Домісолька» (керівник В.Сліденко) ,Зразковий колектив «Імперія танцю»( керівник О.Бегаль), Зразковий ансамбль бального танцю «Елегія»( керівник С.Білик), спортивно-туристичний клуб «Сталкер» (керівник І.Куценко). Традиційно концертну програму вели креативні ведучі   – Богдан Якубовський та Владислав Гладкий.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)