Спортивні досягнення СК "Гепард" в 2018 році

Дата: 04.01.2019 14:32

Фото без описуОсь і дійшов до завершення 2018 рік який був досить насичений для вихованців Спортивного Клубу «Гепард».
За 2018 рік спорсмени прийняли участь у 20 -ти спортивних заходах - 3 Міжнародні турніри, 6 Всеукраїнських та 11 турнірів обласного значення, на яких здобули 200 нагород (85 золотих, 55 срібних та 60 бронзових медалей.
Крім медалей 2018 рік був щедрим і на команді місця.

Клуб завдяки зусилям спортсменів та роботі тренерського складу зумів стати:
- Чемпіоном Вінницької області з ММА;
- Срібним призером Відкритого турніру з ММА ( м.Коростишин);
- Чемпіоном Кубку м.Вінниці "Мужня Нація" з рукопашного бою;
- Бронзовим призером Кубку Вінницької області з ушу;
- Володарем Кубку Вінницької області з Бойового Самбо;
- Чемпіоном Кубку Тульчинщини з ММА.
Основними здобутками за рік є участь наших спорсменів у Міжнародних турнірах.
Вихованці клубу Очеретний Ростислав та Бойчук Володимир прийняли участь у складі збірної команди України у Чемпіонаті Європи з Бойового Самбо (Чехія, м.Острава), де здобули 2 золоті нагороди.

Також 10 вихованців клубу прийняли участь у Відкритому Кубку Європи з козацького двобою (Польща, м.Плоцьк), де також здобули призові місця.
Вдалим у цьому році був виступ наших бійців на Чемпіонаті України з ММА, на якому здобули 7 нагород:
ЧЕМПІОНОМ України став Очеретний Ростислав.
БРОНЗОВІ нагороди здобули: Бойчук Володимир, Погребняк Максим, Чоботар Денис, Лавриченко Олександр, Сеник Богдан.
Чемпіонат України з Бойового Самбо також приніс нагороди, призерами якого стали Очеретний Р.та Бойчук В,
виборовши  2 та 3 місце.
За 2018 рік спортсменами нашого клубу було виконано такі спортивні звання:
1. МАЙСТЕР СПОРТУ З ФРІ-ФАЙТУ - САКАЛ ВАДИМ
2.КАНДИДАТИ У МАЙСТРИ СПОРТУ З ММА
- ХАРЧЕНКО КОСТЯНТИН
- СОЛЯР ТЕТЯНА
КОВАЛЬ ВЛАДИСЛАВ
- ПЕРЕБОРА МИХАЙЛО
- ДЄДОВ ОЛЕКСАНДР.

Крім вищесказаних здобутків хочеться подякувати також всім тим людям та організаціям які підтримували та підтримують нашу Команду на всіх етапах її розвитку - Тульчинській міській раді на чолі з міським головою В. Весняним, Тульчинській РДА, голова Чуба В.В, депутатам Вінницької обласної ради Ларисі Білозір та Андрію Мельнику, голові Кинашівської сільської ради Баленко О.В, Спілці Воїнів Ато Тульчинщини, приватним підприємцям В.Кушніру, М.Лотиш, О.Троян, президенту професійної ліги "ММА PRO UKRAINIAN" Г.Мурашковському.
Також слова подяки батькам наших спортсменів, які завжди дбають, піклуються та переживають разом з Клубом його падіння та злети.
Окремо
дякую тренерам та людям, які завжи допомагають у вихованні наших спорсменів, а саме Соляр Тетяні, Ковалю Віктору, Лукіянчуку Віктору та Олянишену Руслану.
ВІТАЮ ВСІХ З НАСТУПАЮЧИМ 2019 РОКОМ , МИРУ ВСІМ ТА ЗЛАГОДИ!!!

Президент СК «Гепард» - Соляру В.В.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)