Учительська нива талантами багата

Дата: 03.01.2019 12:25

Фото без опису    Для педагогів  Тульчинської  ОТГ  Новий 2019 рік розпочався із приємної події: 03 січня   2019 року на методичному об’єднанні вчителів біології Тульчинського району начальник відділу освіти,молоді  та  спорту  Тульчинської  міської  ради М.М.Митрицан вручив високу нагороду «Відмінник освіти України» вчителю біології, заступнику директора з навчально-виховної роботи НВК ЗШ І-ІІІ ст. №3 – гімназії  м.  Тульчина  Костянтину Віталійовичу Бабариці за досягнення успіхів у вихованні, навчанні, професійній, науковій підготовці учнівської молоді в умовах відродження і розвитку національної освіти України.

Як педагог-новатор,  Костянтин  Віталійович постійно ділиться своїми творчими напрацюваннями, читаючи лекції у Вінницькій академії неперервної освіти педагогічних працівників.

Його уроки є цікавими для учнів-гімназистів, адже розвивають критичне мислення, креативність, творчість, формують ключові компетентності особистості здобувачів  освіти.

Новаторська педагогічна діяльність,  досвід роботи  Костянтина  Віталійовича були представлені на обласному семінарі, який відбувся 21 листопада 2018 року на базі школи. Під час семінару учасникам був презентований досвід роботи на тему: «Урахування психолого-педагогічних аспектів уроку при формуванні ключових компетентностей учнів на основі особистісно зорієнтованого підходу в процесі навчання біології».

Бажаємо успіхів  та  нових  звершень  на  педагогічній  ниві .

Колектив НВК ЗШ І-ІІІ ст. №3- гімназії ім.О.С.Пушкіна м.Тульчина Тульчинської міської ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)