Інформаційно - правовий захід з суб’єктами пробації

Дата: 28.12.2018 10:41

14 грудня 2018 року  в рамках #ВсеукраїнськийТижденьПрава?  працівниками  Тульчинського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області  було організовано та  проведено інформаційно - правовий захід для підоблікових з питань реалізації і захисту прав людини, на який  запрошено головного спеціаліста Управління соціального захисту населення Тульчинської РДА  Олену Лісевич.
          Присутнім було цікаво і корисно довідатись про свої права, обов’язки та відповідальність згідно чинного законодавства України та Декларації ООН про права людини, адже дуже часто наші повсякденні вчинки мають правові наслідки. Життєві приклади, конкретні ситуації які розглядалися під час заходу змусили замислитись суб’єктів пробації над необхідністю знати закони нашої країни та вміти їх застосовувати.

До учасників заходу також було доведено основні організаційно-правові засади запобігання та протидії домашньому насильству та торгівлі людьми.

Олена Панчук

Тульчинський РВ з питань пробаці

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)