Турнір до Дня Збройних Сил України

Дата: 14.12.2018 08:49

8 грудня 2018 року в м. Тульчині в ігровому залі спорткомплексу Тульчинської ДЮСШ пройшов обласний турнір з футзалу серед юнаків 2002 – 2003р.н., присвячений Дню Збройних Сил України.

В турнірі прийняли участь 6 кращих дитячих команд, з області, з Тульчинської  ДЮСШ та ДЮСШ для дітей сиріт.

Команди були поділені на дві підгрупи та грали по колу між собою. За результатами турніру в грі за 3 місце зустрілися команди ДЮСШ-Інтер м. Тульчин та ДЮСШ м. Шаргород.

В рівній та напруженій грі переможця змогли виявити лише в серії після матчевих  пенальті, де перемогли  гравці ДЮСШ м. Шаргород  з рахунком 7:6 та завоювали бронзові медалі турніру. В фінальній грі зустрілися команди ДЮСШ Тульчин (юн.2002р.н. – тренери – Квасневський С.С., Мазур І.І.) та ДЮСШ – для дітей сиріт ( тренер – Яковенко О.А.),  м. Тульчин. Перемогли більш досвідчені гравці  команди ДЮСШ м. Тульчина  з рахунком 4:0.

За рішенням  організаторів турніру кращими гравцями турніру було визнано: Браницького Владислава – кращим воротарем, Поперечного Дмитра – кращий гравець турніру. Всі команди призери були нагороджені Кубками, медалями та дипломами відповідних ступенів від організаторів турніру. Хочу подякувати всім небайдужим до дитячого спорту людям за допомогу в організації та проведені турніру:  Чорнію А.І., Юрківському В.М., бажаю всім вам а також учасникам турніру здоров’я, мирного неба  та всього найкращого!

Старший тренер відділення футболу                                   Квасневський С.С.

Тульчинської ДЮСШ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)