13 грудня святкує свій ювілейний День Народження Савчук Віталій Михайлович - Тульчинський міський голова з липня 1994 року по квітень 2006 року

Дата: 13.12.2018 15:19

Тульчинський міський голова Валерій Весняний та керуюча справами виконавчого комітету Леся Косенко привітали ювіляра з Днем Народження.

Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу цього  святкового дня сердечно вітаємо Вас із Днем народження.   Зичимо невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності були міцне здоров`я, серце сповнене любові та добра, натхненна думка й щирі почуття. Бажаємо також, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.  Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

Коментарі:

Анонімно
2018-12-14 00:07:13

Де тролейбуси, де трамваї?