Навчання дебатів – шлях до формування активної життєвої позиції

Дата: 11.12.2018 10:22

10 грудня у Вінницькій академії неперервної освіти відбулося чергове засідання Школи неперервного науково-методичного зростання учителів української мови та літератури,  яку започатквувала завідувач кабінету методики викладання української мови та літератури, зарубіжної літератури, мов національних меншин Коваленко Л.В.

Методист відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міськради Соловей Н.З. протягом двох останніх років втілює в районі методику використанння дебатних технологій у навчальному процесі. Із напрацюваннями за темою «Дебати – ефективна форма сприяння соціально активної особистості» у школі, районі ділилася із методистами області, зокрема: чому це ефективна методика, які є форми дебат, як їх проводити, як готувати учнів до публічних виступів. На засідання запропонувала інтерактивні вправи щодо емоційного налаштування на урок, формування тез, аргументів до них.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)