Інформація щодо проведення конкурсу малюнків, плакатів та творів на тему «Я і мої права»

Дата: 10.12.2018 15:42

Фото без описуВ рамках  щорічної акції «16 днів проти насильства» на виконання наказу  відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської  міської ради  від 22.11.2018 року №216 «Про проведення конкурсу малюнків, плакатів, та творів «Я і мої права» серед учнів  закладів загальної середньої освіти  Тульчинської  міської ради» у  школах громади  проведено  вищезазначений  конкурс .

Конкурс проводився серед дітей, підлітків та юнацтва з метою ознайомлення з основними положеннями Конвенції ООН про права дитини, формування первинного рівня правової культури, виховання рис громадянина. Завдання конкурсу – пошук форм і методів роботи, спрямованих на активізацію життєвої позиції особистості та формування правової свідомості громадянина.

В конкурсі взяли участь 9  закладів загальної  середньої освіти  Тульчинської громади.  Кожна школа представила на розгляд журі  33 малюнки, 14 плакатів. Два  твори підготували  на конкурс   учні Тиманівської ЗШ І-ІІІ ст. та Тульчинської ЗШ І-ІІІ ст. №1.  Учні  9-ти  ЗЗСО продемонстрували  знання Конвенції про права дитини та відобразили їх  через  малюнок, плакат, твір.

10.12 2018 року  в Тульчинській ЗШ І-ІІІ ст. №2 організована та презентована виставка дитячих конкурсних  робіт.

Визначено переможців  конкурсу на кращий малюнок. За результатами роботи журі  конкурсу  в складі: Боровської О.В., фахівця  з соціальної роботи  Тульчинської міської ради, Боєвої С.П,  соціального педагога  Тульчинської ЗШ І-ІІІ ст. №2, Яворовської Л.А., методиста відділу освіти, молоді та спорту, Чорного О.В., учителя  образотворчого мистецтва Тульчинської ЗШ І-ІІІ ст. №2, переможцями стали:

1 місце – Дзярик А., учень 2-го класу НВК ЗШ І-ІІІ ст. №3-гімназії

2 місце – Скибенко А., учениця  2-го класу НВК ЗШ І-ІІІ ст. №3-гімназії

3 місце – Бойко Д., учень 4-го класу Суворовської ЗШ І-ІІІ ст.

Кращі  плакати  представили  учні:

1. місце – Черниш М.,  учениця 7-го класу Тульчинської ЗШ І-ІІІ ст. №1

1 місце – Дудник І., учениця 5-го класу НВК ЗШ І-ІІІ ст.№3-гімназії

2 місце – колективна робота учнів  Одайської ЗШ І-ІІ ст.

1. місце -  Волошина К., учениця 8-го класу Тиманівської ЗШ І-ІІІ ст.

3 місце  - колективна робота учнів 8-го класу Суворовської  ЗШ І-ІІІ ст. №1.

В номінації  «Молодь проти СНІДу»  переможцем  визначено  Рибіну О., ученицю 4-го класу Тиманівської ЗШ І-ІІІ ст.

За належну підготовку матеріалів до участі  в конкурсі малюнків, плакатів, творів «Я і мої права», «скажемо наркотикам –Ні!», «Молодь проти СНІДУ»  оголосити подяку всім керівникам ЗЗСО  Тульчинської міської ради.  Переможців конкурсу відзначити грамотами  відділу освіти, молоді та спорту.