Особливості роботи закладу в умовах НУШ

Дата: 10.12.2018 15:29

Фото без опису6 грудня 2018 на базі Дранської ЗШ І ступеня та Одайської ЗШ І-ІІ ступенів відбувся семінар для керівників закладів освіти Тульчинської міської ради.  Тема семінару: «Особливості роботи закладу освіти в умовах НУШ».  Семінар розпочався з проведення уроків у 1-х класах (Дранська ЗШ І ст.- вчитель Козоріз І.А. та Одайська ЗШ І-ІІ ст. – вчитель Бойко Г.П.).

Відповідно до модельної програми темою тижня з 3 по 7 грудня  є  -  «Зима». Учасники семінару відвідали уроки «Я досліджую світ» та «Математика», де різноманітні завдання були пов’язані із темою тижня.  Теоретичну частину семінару провели заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради Кошелап С.В. та провідний спеціаліст відділу -  Граб Н.П.

На завершення  учнівський та педагогічний колектив Одайської ЗШ І-ІІ ступенів провели  виховний захід «Я – волонтер» та майстер – клас  з виготовлення листівки  «Подарунок воїну».