Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати та члени виконавчого комітету Тульчинської міської ради!

Дата: 07.12.2018 08:05

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів та всіх скликань прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Основою громадянського суспільства є місцеве самоврядування. Тож сьогоднішній день — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, членів виконавчого комітету та всієї Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади.

Висловлюю вдячність усім, хто невтомно працює задля зміцнення громади. Особливі слова подяки адресую ветеранам самоврядної ниви, які своєю невтомною працею утверджували місцеве самоврядування. Саме ваша наполеглива праця, професіоналізм і компетентність, активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашої громади та держави в цілому.

Нехай цей урочистий день додасть усім нам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу.

Від щирого серця бажаю вам здоров`я, достатку і добробуту, миру і злагоди, витримки і віри.  Нехай ваша професійність та висока відповідальність перед громадою сприяють її розвитку та змінам на краще в нашій сільській  раді.

З повагою,

Міський голова     Валерій Весняний

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)