Виконання бюджету Тульчинської міської об‘єднаної територіальної громади  за січень-листопад 2018 року

Дата: 05.12.2018 16:12

За 11 місяців поточного року до бюджету отг м.Тульчин надійшло доходів загального фонду (без міжбюджетних трансфертів) в сумі 96847,4 тис.грн., або 96,6% до затвердженого плану на рік з урахуванням змін. Порівняно з відповідним періодом минулого року обсяг доходів загального фонду зріс на 21275,0 тис. грн. або на 28,1%.

На утримання установ та виконання місцевих програм проведено  видатків в сумі 160231,6 тис.грн., в тому числі по загальному фонду – 131487,0 тис.грн. та по спеціальному фонду – 28744,6 тис.грн. На виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ спрямовано 75069,8 тис. грн., на розрахунки за спожиті енергоносії -  5670,8 тис. грн.

Видатки в сфері житлово–комунального та дорожнього господарства  за січень-листопад 2018 року профінансовані в обсязі 33046,0 тис.грн.  Безпосередньо на благоустрій населених пунктів громади витрачено 7527,8 тис. грн.. На ремонти дорожнього покриття та утримання доріг спрямовано 16018,7 тис. грн.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)