Інформаційно –роз’яснювальна робота Тульчинського об’єднаного УПФ України Вінницької області

Дата: 22.11.2018 16:33

Фото без опису22 листопада 2018 року, заступником начальника фінансово-економічного відділу Наталією Афанащенко, головним спеціалістом відділу Людмилою Фенько, спільно з головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість  та інших нормативно – правових актів управління Держпраці у Вінницькій області Віктором Короленко, провідним спеціалістом - інспектором з праці юридичного відділу Тульчинської міської ради Олексієм  Ільчиком,  на території Тульчинського району   проведено інформаційно - роз’яснювальну роботу щодо переваг виплати легальної заробітної плати,  зміни  в пенсійному законодавстві.

Фахівці відвідали  11 фізичних осіб – підприємців, яким    надано  роз’яснення  про недопустимість допуску  до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин,  розповіли про вік виходу на пенсію та кількість  необхідного страхового стажу, можливість та порядок сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування. Повідомлено про можливість   використання та функції  ВЕБ – порталу ПФУ та  надано змістовні відповіді на запитання ФОП,  розповсюджені тематичні інформаційні буклети .