ДП «Тульчинське Лісомисливське господарство» інформує про проведення рубок оздоровлення лісів на території Тульчинської міської ОТГ протягом 2019 року

Дата: 21.11.2018 16:52

Фото без описуДП «Тульчинське ЛМГ» інформує про проведення рубок оздоровлення лісів на території Тульчинської міської ОТГ протягом 2019 року. Лісокористувач - Державне підприємство «Тульчинське лісомисливське господарство». Район лісокористування – Державний лісовий фонд, Тульчинський район, Суворівської сільської ради – квартали 21, 30-34, 43,44,60 Журавлівського лісництва. Рік базового лісовпорядкування – 2011р., рік безперервного лісовпорядкування – 2017 р.

Підстава для лісокористування:

1.Наказ міністерства екології та природних ресурсів України №602 від 22.11.2012 року «Розрахункова лісосіка для постійного лісокористувачів Вінницької області на 2013-2021рр»

2. Щорічні обсяги рубок формування і оздоровлення лісів по ДП «Тульчинському ЛМГ» згідно «Проекту організації та розвитку лісового господарства…»

3. Постанова КМ України від 26.10.2016 року №756, якою затверджено нову редакцію «Санітарних правил в лісах України».

4.Лісовий кодекс України.

Детальнішу інформацію про проведення лісогосподарських заходів ДП «Тульчинським ЛМГ» можна отримати на сайтах Міністерства екології та природних ресурсів та Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)