Заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2018 16:37

21 листопада 2018 року в м. Тульчині у сквері М.Леонтовича з нагоди Дня Гідності та Свободи прозвучала літературно-музична композиція «У наших серцях живе Україна» у виконанні юних і дорослих артистів району. Захід відбувся за участю голови Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади Валерія Весняного, заступника голови райдержадміністрації Вадима Шклярука, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, службовців райдержадміністрації, районної та міської рад, громадсько-партійних активістів, делегацій трудових колективів, представників районних ЗМІ.

Учасники зібрання вшанували хвилиною скорботного мовчання світлу пам’ять всіх героїв, що полягли за громадянські права народу і незалежність України. Проведено покладання квітів до Стели пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих земляків-учасників Антитерористичної операції на сході України.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)