Наркотики і наркоманія – підступний ворог людства

Дата: 19.11.2018 14:34

Фото без описуЗ метою сформувати в субєктів пробації поняття про наркотичні речовини і речовини прирівняні до них, показати їх згубну дію на організм людини, 6 листопада 2018 року працівниками Тульчинського РВ філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області спільно з установою «Центр духовної та соціально психологічної реабілітації Джерело Життя» проведено інформаційно-просвітницьку роботу з підобліковими на тему:  «Наркотики і наркоманія – підступний ворог людства».

В ході проведення даної роботи присутніх поінформовано про те, що наркоманія виявляється в нестримній пристрасті до наркотичних речовин, які зумовлюють ейфорію, вона характеризується появою типових змін у психіці людей і їх пристрасті до постійного вживання однієї чи декількох речовин, які мають наркотичні властивості. У більшості хворих виявляються особистісні зміни. Найбільш типові наслідки наркоманії і визначають найбільшу соціальну небезпеку.

Суб’єктам пробації запропоновано ведення здорового способу життя, уникати сумнівних компаній та вміти сказати «Ні!» шкідливим звичкам.

По закінченню даного заходу  учасникам роздано буклети відповідної тематики.

Олена Панчук Тульчинський РВ з питань пробації