Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Дата: 16.11.2018 09:10

Прийміть найщиріші вітання з Вашим професійним святом! Ваша плідна і натхненна праця є запорукою успішної роботи но інформуванню населення стосовно актуальних подій, що відбуваються у світі та в громаді.

Ми живемо у період прогресивного розвитку інформаційних технологій - і саме ви безпосередні учасники і творці інформаційного процесу - ви збираєте, опрацьовуєте, розповсюджуєте інформацію.

Дякуємо Вам за об’єктивність, оперативність та грунтовність інформації, за сумлінну та наполегливу працю.

Бажаємо вам невпинного професійного росту, невичерпної енергії, побільше творчих ідей, цікавих гем, натхнення, здоров’я, гарного настрою і задоволення від роботи.

Нехай Ваша праця приносить Вам радість та процвітання.

З повагою,

Міський голова                                                                  Валерій Весняний