Вшанували працівників сільськогосподарської галузі

Дата: 16.11.2018 08:55

15 листопада 2018 року в м. Тульчині, в залі засідань райдержадміністрації та районної ради відбулися  урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства за участю керівництва міста та району, представників структурних підрозділів державних установ та місцевого самоврядування, керівників та представників сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств тощо.

Голова райдержадміністрації Віталій Чуба, заступник голови районної ради Надія Григорьєва, міський голова об’єднаної територіальної громади Валерій Весняний привітали представників сільськогосподарської галузі з професійним святом, вручили почесні грамоти, грошові винагороди та квіти. Для учасників зібрання прозвучав гарний тематичний концерт за участю тульчинських і кирнасівських майстрів мистецтв.