Проект «Інтелект України» в НВК ЗШ І-ІІІ ступенів №3 – гімназії м.Тульчина

Дата: 08.11.2018 09:55

Фото без опису7 листопада 2018 року на базі  НВК ЗШ І-ІІІ ступенів №3 – гімназії м.Тульчина відбувся семінар для керівників ЗЗСО Тульчинської міської ради щодо реалізації проекту «Інтелект України».

Організаторами семінару були начальник відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради  Митрицан М.М. та провідний спеціаліст відділу освіти Граб Н.П. Учасники семінару відвідали уроки в 1-А  класі в Іщук Н.М. (вища категорія, «вчитель методист») та в 2 - А  класі  Щербань Г.М. (вища категорія, «старший вчитель»).  Про впровадження проекту в закладі виступила заступник директора з початкової ланки освіти Нестеренко  О.А. Вона зазначила, що в даних класах кожен урок прорахований до секунд,  інноваційні навчальні технології, інтегровані предмети, більше десяти завдань на кожному уроці і по дві фізкультхвилинки. У розкладі дітлахів є незвичні уроки "Навчаємося разом", "Еврика". Через кожні 4-5 хвилин у дітей змінюється вид діяльності. Школярі на уроках переглядають відеосюжети, мультфільми, танцюють і співають українські пісні. А патріотичне виховання проходить червоною ниткою практично через кожний урок.

Учасники семінару подякували адміністрації закладу за роботу.